Tofaş Kaptanıyla Konuştuk

28 Ekim 2011 Cuma

Olin İdmanında 2 Tanıdık İsim VarSosyal paylaşım sitesi twitter'da Olin Edirne idmanının 2 yeni oyuncu ile yapıldığı yazıldı.


Bu iki isimden biri milli takımımızında formasını giymiş olan Fatih Solak.Fatih Solak Kayseri'de Ülkerspor tarafından keşfedildi ve Ülkerspor,Beşiktaş Cola Turka,Galatasaray Cafe Crown,Aliağa Petkim, Kepez Belediyespor,Türk Telekom formalarını giydi.1980 Kayseri doğumlu oyuncu 2003, 2005, 2007 ve 2009 Avrupa Basketbol Şampiyonası ve 2006 Dünya Basketbol Şampiyonası'nda Türk Milli Basketbol Takımı kadrosu içinde yer aldı. Uzun boyu, savunma özellikleri, blok yeteneği ve ribaundlardaki başarısıyla tanınan Fatih 2.13 boyunda.


İdmanda ki diğer tanıdık isim Luka Drezga ise ligimizde oynamadı.Sadece sezon başında kısa bir dönem Fenerbahçe Ülker kadrosunda yer aldı.Bu dönemde Rixos kupası maçlarında tv seyircisi de onu tanıdı.1.96 boyunda ki oyuncu 2 ve 3 numaralı pozisyonları oynayabiliyor.Çeşitli yaş gruplarında Hırvatistan formasını da giyen oyuncu savunmada vasat ve fena sayılmayacak bir şuta sahip.2009 NBA draftına giren Drezga hiçbir takımın dikkatini çekmemişti.


Olin eksik mevkilere değişik alternatifler arıyor.Her an bu iki oyuncunun transfer edildiği haberi ajanslara düşebilir.Ben Alex Gordon hala boşta diye bir hatırlatma yapıp,müsaadenizi istiyorum.Aşağıda Fatih Solak'ın bir videosu var.Sizlere iyi seyirler...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bundan sonra yorumlarınız onaydan geçecek.Çünkü bazı yorumlar ahlaken uygun olmayabiliyor.

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More