Tofaş Kaptanıyla Konuştuk

13 Temmuz 2012 Cuma

Onlarda Emekliliği Hak Ediyor!
Fenerbahçe Ülker'de Mirsad'ın emeklilik kararı ile beraber formasının emekli olması konuşulurken taraftar forumlarından bir istek geldi.

Bu istek Mirsad gibi Damir Mrsic ve İbrahim Kutluay'ın da formasının emekli olması.Taraftarlar bu iki ismin de kulübün basketbol tarihinde ayrı bir yerde olduğuna inanıyor.Taraftar forumundan bir üye bakın şu sözler ile emeklilik isteğini ifade ediyor:

Mirsad'ın jübileye zorlanmasını yanlış bulsak bile formasının emekli edilecek olması bir vefa örneğidir. Ancak bu yetmez. Fenerbahçe basketboluyla özdeşleşmiş olan İbrahim Kutluay ve Damir Mrsic'in de formaları emekliye ayrılmalı... Onlar bunu en az ama en az Mirsad kadar hakediyor.

Ey Fenerbahçe basketbolunu yönetenler! Madem bir işe başladınız; günü kurtarmak için olmasın! Mirsad'ın kadroda düşünülmeyişini örtmek adına bir manevra değil, gerçek bir kadirşinaslık olsun. Bunun için önce İbrahim Kutluay ve Damir Mrsic'le başlansın! O gün jübile maçı sadece Mirsad için değil; bu iki efsanemiz içinde yapılsın!

Ve siz ey Fenerbahçeli basketbolseverler! Efsaneler sahip çıkmak kulübün geleceğine sahip çıkmaktır! Bırakalım o günün tartışmaları o günde kalsın. İbo ve Mrsic için elimizi taşın altına koyalım. Bloglarımızda, facee ve twiter gibi ortamlarda bu isteğimizi dile getirelim; bir mesajdan ne olur demeyin, bir kibrit bir orman yakar!
Haydi göreve!

Yorum:Benim bu konuda ki görüşüm taraftarlar ile aynı.İki ismin gerek Türkiye'de,gerekse Fenerbahçe'de emeği çok fazla.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bundan sonra yorumlarınız onaydan geçecek.Çünkü bazı yorumlar ahlaken uygun olmayabiliyor.

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More