Tofaş Kaptanıyla Konuştuk

21 Haziran 2012 Perşembe

Tanjevic Dönüyor,Tunçeri ve Onan Yok.Basketbol A Milli Erkek takımının antrenörlüğüne Bogdan Tanjevic'in geri döneceği yardımcılığını ise Anadolu Efes'ten ayrılan Ufuk Sarıca'nın geleceği ifade edildi.


Konu ile ilgili konuşan Harun Erdenay:“Elemelerde milli takımın başında Tanjevic olacak. Daha önce Ettore Messina ile görüşmüştük. Eğer Messina, Efes veya Fenerbahçe Ülker ile anlaşsaydı milli takımın da başında olacaktı. Ancak CSKA’ya gidince bizi ve oyuncuları tanıyan Tanjevic’le yola devam etme kararı aldık. Elemeleri Tanjevic ile oynayacağız. Daha sonrasına bakacağız.Ömer Onan ve Kerem Tunçeri affını istedi. Haklılar çok yoruldular geride kalan süreçte. Hidayet Türkoğlu ile görüşeceğiz. Önümüzdeki günlerde kadro şekillenir” diye konuştu.

Tanjevic'in yardımcılığını yapacak olan Ufuk Sarıca ise "Evet teklif geldi, bu hafta sonu Efes Yönetimi ile görüşüp kararımı vereceğim. Ben Milli Takım'da çalışmaya oldukça sıcak bakıyorum. Sonuçta farklı bir tecrübe. Tanjevic'le çalışmak önemli bir olay" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bundan sonra yorumlarınız onaydan geçecek.Çünkü bazı yorumlar ahlaken uygun olmayabiliyor.

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More