Tofaş Kaptanıyla Konuştuk

27 Aralık 2011 Salı

İstanbul TED Ganim Talay İle Anlaştı.Başkan Baras Halil Üner'i Suçladı!İstanbul Tenis Eskrim Dağcılık kulübü takımın başına Garanti Koza İstanbulspor'dan ayrılan Ganim Talay'ı getirdi.


Kulübün basketbol şubesi başkanı Berkan Baras içinde bulundukları durumla ilgili olarak Halil Üner'i suçladı.Baras'ın basketfaul sitesinde yer alan açıklaması şöyle:

9 maçtır süregelen antrenör problemimizi kulubümüzün öz evladı olan ve böyle bir durumda bu takımın sorumluluğunu kabul edip elini taşın altına sokma cesaretini gösteren Ganim Talay ile çözmüş bulunuyoruz. Kendisine kulüp olarak her türlü maddi ve manevi destegi vereceğiz.


TED takımının bugünkü duruma gelmesinin gercek sebebi Konya'dan rahatsız olduğunu, ayrılacağını ve istanbul'a gelmek istediğini defalarca belirten, hatta sponsorumuzdan yüklü miktarda ön ödeme alıp şimdiye kadar da bize 3-4 kere idman yaptırdıktan sonra hala bizi oyalayan, dostum bildiğim Halil Üner'di. Görüştüğümüz ve dost bildiğim antrenörlerin de çeşitli şekilde karagün dostu olmadıklarını gördüm. 2. Ligin en eski takımı TED takımı bundan böyle önemli transferler yaparak sözünün eri spor ahlakı olan kişilerle yoluna devam edecektir."


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bundan sonra yorumlarınız onaydan geçecek.Çünkü bazı yorumlar ahlaken uygun olmayabiliyor.

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More