Tofaş Kaptanıyla Konuştuk

11 Kasım 2011 Cuma

Orhun Ene 2 Yıl Daha Banvit'te

Banvit Basketbol Kulübü, aynı zamanda A Milli Takım Baş antrenörü de olan coachu Orhun Ene ile devam kararı aldı. Bandırma ekibi, Ene'nin sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini 2 yıllığına uzattı. 


Banvit Kulübü Başkanı Özkan Kılıç, yaptığı açıklamada, sözleşmesi 2011-2012 sezonu sonunda bitecek olan Orhun Ene ile görüşerek yeniden anlaştıklarını söyledi.


Kulüp başkanı Özkan Kılıç şunları söyledi ;“Orhun Ene ile 3 sezondur uyum içinde çalışıyoruz. Kendisiyle 2009 yılında yapmış olduğumuz 3 senelik anlaşmanın son sezonunu yaşamakla birlikte yönetim olarak var olan sözleşmenin süresini uzatmak için girişimde bulunduk. Orhun Ene de bize teklifimizden memnun olduğunu ve daha uzun yıllar birlikte çalışmak istediğini belirtince bu işi fazla uzatmadan bitirmeyi uygun bulduk.
Ene, 2013-2014 yılına kadar takımın başında kalacak. Hocamızla geçirdiğimiz sezonlar boyunca hem sportif başarı anlamında hem de genç oyuncularımızın gelişimlerini programlamak adına çok yol kat ettiğimizi düşünüyorum. Kulübümüzün, gelecek yıllarda Orhun Ene ile birlikte ivmesini daha da yükselteceğine olan inancım tam.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bundan sonra yorumlarınız onaydan geçecek.Çünkü bazı yorumlar ahlaken uygun olmayabiliyor.

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More