Tofaş Kaptanıyla Konuştuk

30 Haziran 2011 Perşembe

Galatasaray İçin Lakovic Ve Jamon Lucas İddiaları...


Yurtdışı kaynaklı basketbol siteleri Galatasaray için transfer haberleri yazmaya devam ediyor.Bugün de iki oyuncunun adı Galatasaray ile anıldı.

Yunanistan basını ülkelerinde ki yabancı oyuncuların mali kriz ile doğru orantılı olarak küçülecek külüplerinde yer alamayacağını biliyor.Bu nedenle her dedikoduyu değerlendiriyorlar.Geçen sezonu Olympiakos’ta geçiren Amerikalı oyuncu Jamon Gordon’un adını Galatasaray’la anmaya başladılar. Yunan basınına göre Gordon Galatasaray’ın teklifini olumlu karşıladı.2007/08 sezonunda Antalya BŞB’de oynayan 1984 doğumlu, 1.91 m boyundaki oyun kurucu geçen sezon Euroleague'de 19:27 dakika, 4.5 sayı 2.6 ribaunt 1.5 asist 1.3 top çalma üretti.Yunanistan liginde ise 18.6 dakika,5.8 sayı,2.9 ribaund,2.5 asist,1.6 top çalma ile oynadı.


GORDON JAMON LUKASBir diğer dedikodu da bugün Barcelona tarafından serbest bırakılan Lakovic ile ilgili.Lakovic'in Galatasaray ile anlaştığı iddia ediliyor.33 yaşında ki oyun kurucu 2005 yılında Euroleague'de En İyi İkinci Beş'e seçilmişti.

JAKA LAKOVİC

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bundan sonra yorumlarınız onaydan geçecek.Çünkü bazı yorumlar ahlaken uygun olmayabiliyor.

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More