Tofaş Kaptanıyla Konuştuk

26 Temmuz 2011 Salı

Genç Telekom’un Yeni Antrenörü Koray Eş oldu.Türk Telekom Basketbol Takımı’nın altyapısı görevini de gören pilot takımı Genç Telekom, Koray Eş’e emanet edildi.

Olin Edirne’den, Efes Pilsen ve Darüşşafaka alt yapılarında da oynamış olan Rahim Rızvanoğlu, geçen sezon sonunda Başakşehir’de oynayan Şahin Ekmen ve Adnan Sevda, Vestel’den de Baki Görür'ü kadrosuna ekleyen Genç Telekom,5 yıl TB2L tecrübesi olan Koray Eş'i de antrenör olarak seçti.

Geçen sezon Telekom'da Timuçin Meriç'in yardımcılığı görevini de yapan Koray Eş,Mülkiye kulübünün minik, küçük, yıldız, genç, ümit ve A Takımı Baş Antrenörlüğü olmak üzere tüm kategorilerinde aralıksız olarak 14 yıl çalıştı.2007-2008 sezonunda Mülkiye'yi 30 g-2 m gibi müthiş bir yüzde ile TB2L'ye çıkarttı.

Telekom Asbaşkanı Celalettin Dinçer konu ile ilgili bir açıklama yaptı.Dinçer'in sözleri şu oldu:“Genç Telekom takımımızın başına, geçtiğimiz sezonda bize büyük katkılar sağlayan Antrenörümüz Koray Eş’i uygun gördük. Kendisine olan güvenimizle birlikte, hem kulübümüze hem de gençlerimize fazlasıyla katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Yeni sezonda antrenörümüze ve oyuncularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bundan sonra yorumlarınız onaydan geçecek.Çünkü bazı yorumlar ahlaken uygun olmayabiliyor.

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More